Karrier

Sales Munkatárs kerestetik!

Te is ilyen csillogó szemű vagy?
Akkor dolgozz Nálunk!
A legjobb értékesítők a legnyitottabbak a világra!
Mindig is vonzott az élet érdekes oldala, és kíváncsian tekintettél a világra?

Felmerült már Benned, hogy egy fiatalos, lendületes csapat tagja legyél, ahol buzdítanak és ösztönöznek, jól érzed magad, és jól fogsz tudni teljesíteni?

Úgy érzed, hogy a jelenlegi munkáddal nem tudod kihasználni a képességeid, és fejlődni szeretnél?
Ha a válaszod csak az egyik kérdésre igen, akkor közöttünk a helyed!!
Itt tudsz jelentkezni: allas@sanodor.hu

Lelkes, elszánt csapat vagyunk, akik vállt vetve teszünk minden nap egy szebb, zöldebb jövőért. Olyan bátor csapattagokat keresünk, akik tenni szeretnének a környezetükért és csatlakoznak hozzánk ehhez a nemes célhoz.
„Csillogó szemű” hölgyeket és urakat keresünk, akik fejlődni vágynak, nyitottak az élet új dolgai iránt, és nem sajnálják az idejüket, hogy képzéseken vegyenek részt, ahol jobb emberré, és jobb munkaerővé válnak.

Ha arra vágysz, hogy egy elkötelezett csapat tagja legyél, ha szereted az embereket, a kommunikációt, a tanácsadást és az értékesítést, csatlakozz hozzánk!

Amit kínálunk:
- használhatod a meglévő kapcsolatrendszerünket
- összetartó, lendületes csapatban dolgozhatsz,
- kulturált munkakörülményeket biztosítunk,
- tréningjeinkkel igazán kiváló sales-est faragunk belőled
- igazán izgalmas munkád lehet,
jutalmat kapsz a jó teljesítményért
- Céges telefont, céges laptopot biztosítunk, hogy könnyedén végezhesd a munkád
- fix alapbér és kiemelkedő jutalékrendszer
- hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk

Amit elvárunk:
- vállalkozói jogviszony (ha nincs, segítünk kiváltani)
- jó kommunikációs képesség,
- értékesítésben szerzett tapasztalat (nem követelmény csak előny)
- motiváltság
- pozitív gondolkodásmód
- számítógépes alapismeret
- jogosítvány
- Budapesti helyismeret (nem elvárás, de előnyt jelent)
- élő kapcsolatrendszer (szintén nem elvárás, de előny)

Nézd meg a weboldalunkat: www.sanodor.hu,www.mesdi.hu
Ha eleged van abból, hogy a főnök a sarkadban áll, ha szereted, hogy szabadon kreálhatsz, és szárnyalhatsz, ha bízol magadban, küldd az önéletrajzodat az allas@sanodor.hu címre.

Nézd meg a weboldalunkat: www.sanodor.hu, www.sanodornature.huwww.mesdi.hu

Ha többet keresel, mint egy egyszerű munkahely, ha bízol magadban, küldd az önéletrajzodat az allas@sanodor.hu címre.

Vezetői asszisztens munkakörbe

Felsőoktatási szakképzésben tanuló gyakornok munkatársakat keresünk

12 éve folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú cégünk bővítésére lelkes, megbízható, vidám gyakornok munkatársakat keresünk!

Gyere el hozzánk es nézz körül nálunk, akár próba napra is jöhetsz.

Mik lesznek a feladataid?

Találkozók, tárgyalások szervezése; felmérésekben, marketing kutatásokban való részvétel; kiállítások szervezésében való részvétel; marketing szövegírás; külföldi innovációk felkutatása, a hozzájuk kapcsolódó fordítás; kontrolling feladatok; részfeladatok ellátása egy új zöld tisztítószer gyártásának beindításában és piaci bevezetésében

Mi az amire számíthatsz nálunk?

Láblógatásra, fénymásolásra, kávéfőzésre, boltba járásra NEM! Értékes munka elvégzésére keresünk munkatársat. Olyan feladatokat bízunk rád, amit most a marketing vezetőnk, a logisztikai vezetőnk és az ügyvezetőnk végez.

Mit kapsz cserébe?

Megegyezés szerinti bért, mindenre megtanítunk, ami a munkádhoz szükséges; előre egyeztetett időpontokban, az iskolához igazítva dolgozol heti 30 órát; teljes betekintést kapsz a cég működésébe és a vezetés döntési folyamataiba; fiatalos, laza csapattal dolgozol; állandó státuszt ajánlunk, ha jól megy a közös munka; támogatjuk a szakdolgozatod elkészítését

Mitől vagy Te az ideális munkatársunk?

Felsőoktatási szakképzésben tanulsz, gazdasági, marketing, vállalkozói szakirányon. Hiszed, hogy nem a méret a lényeg, azaz érdeklődsz a KKV-k világa iránt. Értesz a számítógéphez, tudsz és mersz angolul írni és beszélni. Vidám vagy, szereted a humort és tudsz keményen dolgozni.

Előnyt jelent a B-s jogosítvány és a német nyelvtudás

Várjuk az önéletrajzodat az allas@sanodor.hu e-mail címen!
www.sanodor.hu, www.mesdi.hu